G-Dragon po raz kolejny udowodnił, że potrafi występować solo [News]

glass-car

Koncert One Of A Kind w Seulu ropoczął trasę koncertową The 2013 G-Dragon World Tour. Lider Big Bang, emanując przez cały koncert swoim własnym stylem i osobowością, istotnie pokazał, że jest one of a kind (z ang. jedyny w swoim rodzaju).

Piosenkarz pojawił się na scenie ubrany na czerwono z włosami tego samego koloru w szklanym samochodzie, którego cała sylweta został rozświetlona reflektorami. Natychmiast rozruszał tłum, wykonując utwory MichiGo oraz Heartbreaker.

Po wystąpieniu z dwoma ww. piosenkami, G-Dragon mógł usłyszeć swoich fanów krzyczących w uniesieniu w odpowiedzi na: Witam podczas show. Dzisiejszy koncert jest ostatnim. Jesteście gotowi zaszaleć?

Następnie wystąpił ze swoimi przyjaciółmi z wytwórni. Z Tablo zaśpiewał Light It Up, z CL The Leaders, natomiast z Lee Hi Without You.

Podczas koncertu wykonał również Butterfly, Missing You, That XX, Today, This Love, 1 Year Station, Nightmare, She′s Gone, Crayon oraz Fantastic Baby.

Pomimo bycia na scenie samemu przez około dwie godziny, wypełniając każdy skrawek sceny swoją solową obecnością, G-Dragon nie pozostawił fanom miejsca na tęsknotę za pozostałymi członkami Big Bang.

Kolejnym planem piosenkarza jest wystąpienie z 26 koncertami w 13 miastach w 8 krajach na świecie.

cr: eNewsWorld

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: