Czołowe celebrytki zafascynowane Big Bang [News]

bb

Co mogą mieć ze wspólnego Song Hye Gyo, Han Ga In i  Gong Hyun Jung? Poza byciem kilkoma czołowymi aktorkami ukoronowanymi za swą naturalną urodę? Kochają Big Bang!

Song Hye Gyo w niedawnym wywiadzie z 3 kwietnia oznajmiła, że kocha Big Bang najbardziej. Dodała: Kiedy słucham piosenek Big Bang, czuję, że nabieram mnóstwo energii. Uwielbiam to, w jaki sposób pokazują swoje poczucie wolności. Wstyd mi, ale jeszcze nie uczestniczyłam w żadnym z ich koncertów.

Pierwszą aktorką, która przyznała się do swojej miłości wobec grupy, była Ha Ga In. Wiele razy pokazała, że jest oddaną fanką zespołu, a w szczególności G-Dragona.

Go Hyun Jung także jest zakochana. Reżyser programu Go Show wyjawił, że namówił Big Bang do pojawienia się w talk show, ponieważ jedna z głównych prowadzących, Go Hyun Jung,  jest wielką fanką grupy. Powiedział: Ponieważ ona tak się nimi interesuje, zdecydowaliśmy się wziąć ich do programu.

Ich popularność dosięgła także młodszych celebrytek. W grudniu ubiegłego roku dziecięca aktorka Kim Yoo Jung wyjawiła podczas programu Section TV, że T.O.P z Big Bang jest jej ideałem. Jest na pierwszym miejscu. Jestem wielką fanką, nic na to nie poradzę.

YG Entertainment oznajmiła: Słyszeliśmy, że takie celebrytki jak Han Ga In czy Gong Hyu Jin wziły udział w niedawnym koncercie G-Dragona. Zawsze jesteśmy zaskoczeni, gdy fani umieszczają w Sieci zdjęcia gwiazd, które stały blisko nich w publiczności. Dziękujemy aktorkom za kochanie Big Bang i ich muzyki.

cr: Soompi + bbupdates

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Czołowe celebrytki zafascynowane Big Bang [News]”

  1. Bo BIGBANG są tacy, że… po prostu nie da się ich nie kochać ^.^

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: