Daesung pojawił się niespodziewanie podczas koncertu G-Dragona w Osace [News]

BI9n4lCCcAAyKN6-1

Po tym, jak G-Dragon doznał kontuzji podczas swojego koncertu w Osace, Daesung stanął na wysokości zadania i pojawił się podczas trasy lidera, aby pomóc mu podczas występów.

28 kwietnia Daesung pojawił się jako gość specjalny podczas koncertu w ramach światowej trasy koncertowej G-Dragona, One Of A Kind, w Japonii w Kyosera Dome w Osace. Podczas pierwszego koncertu w Osace dzień wcześniej lider Big Bang skręcił kostkę, a lekarze orzekli, że wymagane jest dwutygodniowe leczenie.

28 kwietnia przedstawiciel YG Entertainment powiadomił eNews o kontuzji: [G-Dragon] uszkodził sobie nogę na scenie w Osaka Dome, ale był w stanie dokończyć swój występ [z pierwszego dnia]. Po krótkim odpoczynku, będzie mógł wystąpić także z dzisiejszym show.

W rzeczy samej G-Dragon, pomimo kontuzji, wystąpił ze świetnym show. Ponieważ nie mógł chodzić, pomagał sobie w przemieszczaniu się po scenie laskami i segwayem. Wystąpił w sumie z 21 piosenkami. Daesung pojawił się jako niespodziewany gość podczas występu na bis wraz z planowanym na ten moment gościem, Taeyangiem i razem zaśpiewali oni Bad Boy oraz Fantastic Baby.

Kiedy Taeyang zapytał Daesunga: Przyjechałeś tutaj z Tokio, ponieważ martwiłeś się o G-Dragona, prawda?, wokalista odpowiedział: Tak, ale G-Dragon jest jedynym artystą, który może stać na tak wspaniałej scenie, czując ból.

G-Dragon poprzez swoje konto LINE oznajmił po występie: Dzisiaj wszystko w porządku. Drugi dzień trasy w Osace zakończył się pomyślnie. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy przyszli dzisiejszego wieczoru – byliście moją siłą i wsparciem. Chociaż nie byłem w stanie poruszać się po scenie tak żywiołowo jak zwykle, starałem się to nadrobić lepszym śpiewem. Jak było? Postaram się wypaść jeszcze lepiej na ostatnim koncercie w Osace, który odbędzie się już jutro!

Ostatni koncert w Osace będzie miał miejsce 29 kwietnia. Po dodaniu publiczności z tego dnia, łącznie przez trzy dni G-Dragon wystąpił przed 150 tysiącami fanów. 1 i 2 czerwca będzie on kontynuował trasę w Nagoya Dome.

cr: eNewsworld + bbupdates

Reklamy

Komentarze 3 to “Daesung pojawił się niespodziewanie podczas koncertu G-Dragona w Osace [News]”

  1. carlayn Says:

    To się nazywa przyjaźń :)

  2. I właśnie dlatego kocham BIGBANG <3

  3. Dae to prawdziwy przyjaciel. :)
    Żeby tylko GD nie przemęczał za bardzo swojej nogi, bo mu to jeszcze bardziej zaszkodzi. :(

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: