Daesung prezentuje swoją pierwszą scenę pocałunku w teledysku do I Love You  [News]

130711-daesung-iloveyou-mv

Uwaga wielu skupiła się na Daesungu z Big Bang ze względu na scenę pocałunku, która pojawiła się w najnowszym teledysku do jego nowej japońskiej piosenki.

Rano 11 lipca, oficjalne konto Big Bang na YouTubie zostało wzbogacone o nowy teledysk Daesunga do piosenki I Love You. I to właśnie w tym video ujawniona została pierwsza scena pocałunku Daesunga.

W teledysku, Daesung wciela się w rolę chłopaka, którego dziewczynie nie zostało wiele czasu. Bezradność bohatera tylko potęguje jego ból. To historia, w której głowni bohaterowie spędzają ostatnie chwile razem.

130711-daesung-iloveyou-mv-2Szczere emocje Daesunga oraz jego gra aktorska zyskały niewiarygodną popularność wśród widzów.

Po zakończeniu filmowania tej sceny, Daesung powiedział: To była moja pierwsza scena pocałunku i byłem zbyt zdenerwowany, żeby zapamiętać cokolwiek. W teledysku pojawia się tylko jedna taka scena, ale musieliśmy ją kręcić wiele razy z różnych kątów. Użycie kamer z przyspieszeniem oraz deszczu w tle sprawiło, że scena wygląda naprawdę pięknie.

Daesung zakończył niedawno swoją solową trasę koncertową D-LITE D’scover Tour 2013 in Japan ~ DLive ~, na którą złożyło się 26 występów obejrzanych przez 100,000 fanów w 20 japońskich miastach. To ogromny sukces.

Bez chwili odpoczynku, 31 lipca Daesung wyda swój pierwszy solowy singiel w Japonii, zatytułowany I Love You. Piosenka została wybrana jako główny motyw przewodni dla japońskiego serialu o tym samym tytule. Ta sentymentalna ballada jest owocem współpracy z popularnym japońskim skrzypkiem Taro Hakase.

cr: bbupdates

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: