LA Weekly: 10 najseksowniejszych mężczyzn w K-popie [News]

Artykuł z LAWeekly.com:

Większość mężczyzn w K-popie dzieli te same cechy: idealna cera (prawie zawsze wsparta makijażem), twarz jak z obrazka (często dzięki operacji plastycznej), oraz ekscytujący, lecz konserwatywny wizerunek. Pomimo tego, wielu z nich balansuje pomiędzy byciem mężczyzną z krwi i kości a dwupłciowością. Poniżej prezentujemy naszą listę 10 najseksowniejszych mężczyzn w K-Popie:

10. Se7en

9. Minho (SHINee)

8. Taeyang (Big Bang)

Wygląda na to, że Taeyangowi nie pozwala się mieć ubraną koszulkę przez dłużej niż 30 minut. Być może jest to powód, dla którego jego solowy krążek stał się popularny także w USA i Kanadzie. Od czasów niezwykle popularnej piosenki Wedding Dress, Taeyang szybko ugruntował swoją pozycję jako wrażliwy drań, nucący o swoim złamanym sercu. Można powiedzieć, że jest Justinem Timberlakem Big Bang.

130710-bigbangupdates-taeyang

7. Jaejoong (JYJ)

6. Tablo

5. Rain

4. Jay Park

3. Siwon (Super Junior)

2. T.O.P (Big Bang)

Kobiety uwielbiają tego eleganckiego i wybitnego rapera. Jako dziecko T.O.P znalazł schronienie w podziemnej scenie hip hopu, by później zostać uznanym za zbyt grubym dla K-Popu. Ale udało mu się, i dziś często wydaje się, że stara się nie wybuchnąć śmiechem podczas ckliwych numerów tanecznych jego grupy. Mimo wszystko, na scenie wygląda imponująco (nie możesz przegapić jego barytonu) a jego udana kariera aktorska wciąż się rozwija. K-Pop, on jest dla ciebie zbyt dobry.

130710-bigbangupdates-top

1. Psy

cr: bbupdates

Reklamy

Komentarzy 5 to “ LA Weekly: 10 najseksowniejszych mężczyzn w K-popie [News]”

 1. aya060597 Says:

  Hahah PSY na miejscu piewszym mnie pokonał xdd ale cóż… ;p mimo wszyztko uważam ze miejsce pierwsze nalezy sie albo komuś z BB albi Rain’owi <3 :DD To tyle w tej kwestii :)

 2. haha, tak, PSY jest najbardziej seksownym mężczyzną w kpopie, to jest niezaprzeczalne. :) Oczywiście TOP i Taeyang zasłużyli na swoje pozycje, w moim rankingu brakuje jeszcze 3 innych przystojniaków z BB♥

 3. PSY najprzystojniejszy? Hahaha xD Dobre.
  Gratuluje wszystkim. Jednak dla mnie TOP zawsze będzie numerem jeden. <3 ^^

 4. O tak, TOP jak najbardziej sie należy *_*
  Jest straaasznie sexowny <333
  Tylko mógłby w końcu pokazać troche ciałka xdd
  TOP i ABS <3 *_*

 5. oppaganhi Says:

  T.O.O powinien być na pierwszym miejscu! A PSY? ^___^ ~~
  no, jakby nie patrzeć, niezły z niego przystojniak xD JaeJoong powinien być na trzecim, zdecydowanie. Tablo nie można zaliczyć do przystojniaków, ma świetny głos, jest charyzmatyczny, ale nie powinien znaleźć się na tej liście. ;p Duża różnica jest między zawsze ubranym po szyję w golfiki, T.O.P’em a TaeYangiem. Hm,,, dziwne, że Drażego nie ma O.O

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: