Aktualizacja bloga YGEX: Pierwszy japoński solowy album Seungriego [News]

seungri4

Już 25 września Seungri wyda swój pierwszy solowy album w Japonii! Ta myśl bardzo go ekscytuje i cieszy. W końcu będzie miał swoją szansę! Cała nasza ekipa jest bardzo podekscytowana i jesteśmy gotowi by okazać mu nasze wsparcie.

Podczas zeszłorocznej promocji w Japonii, VI równocześnie ciężko pracował w studio nad nowym albumem. Mimo że tak naprawdę nie musi już uczyć się języka, samodzielnie podszkalał się w japońskim każdego dnia. Ponadto, uczył się też japońskiej kultury. Ależ pracuś z tego VI!

W związku ze zbliżającą się premierą albumu, Seungri cały swój czas poświęca na dopracowywanie ostatnich szczegółów. Jesteście gotowi na efekty?^^

Choć nie zostało mu zbyt wiele czasu, VI wciąż przylatuje do Japonii, gdy tylko znajdzie chwilę czasu. Kiedyś powiedział nam, Naprawdę lubię być zajęty pracą… ale nie mam zbyt wiele czasu na sen…

Należy do grona osób, które nie lubią marnować czasu, więc cała ekipa, która pracuje z nim pada z wycieńczenia (tylko żartujemy heheheh).

Widząc jak ciężko pracuje, chcemy dać mu z siebie co tylko najlepsze. Jego nowy album jest naprawdę wyjątkowy. Tym razem nie zobaczycie zabawnego Seungriego, a raczej seksownego artystę.

cr:bbupdates

Reklamy

Komentarze 2 to “Aktualizacja bloga YGEX: Pierwszy japoński solowy album Seungriego [News]”

  1. OJOJOJ zżera mnie ciekawość :D

  2. Seksowny artysta? Nieźle się zapowiada. :3

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: