Yang Hyun Suk o programie WIN [News]

20 sierpnia szef YG Ent., Yang Hyun Suk, wziął udział w premierze nowego surwiwalowego programu WHO IS NEXT: WIN, w którym przedstawił show i wypowiedział się na temat planów związanych z debiutem nowej grupy.

Wspominając przeszłość, a zarazem rozmyślając na temat przyszłości, Yang Hyun Suk oznajmił: Pamiętam, jak osiem lat temu Big Bang przygotowywali się do swojego debiutu. Spotkałem się przynajmniej z dziesięcioma źródłami mediów. Było to wtedy, gdy Internet nie był w pełni wykorzystywany i tak rozwinięty, jak teraz. Tak wiele się zmieniło przez ostatnie osiem lat. YG się rozwinęła i świat też się zmienił. Big Bang nieśli pochodnię przez te ostatnie osiem lat.

Teraz grupa, która zadebiutuje, będzie odpowiedzialna za YG Entertainment przez kolejne osiem. Jestem bardzo ostrożny i poddenerwowany. Wtedy marzyłem o tym, aby Big Bang byli najlepszym zespołem w kraju. Jednak w obecnym krajobrazie Kpop zdobywa dużo światowej popularności. Artyści są popularni w Japonii i innych azjatyckich krajach. Azja czuwa nad tym programem.

Yang Hyun Suk zauważył, że Big Bang zajęło rok, aby utorować sobie drogę do przemysłu: Big Bang zadebiutowali z piosenką napisaną przez kogoś innego. Big Bang nie stali się tym, czym są teraz, zanim G-Dragon nie skomponował „Lies”.

cr: @ShrimpLJY, Aeuy Brin, alkp

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Yang Hyun Suk o programie WIN [News]”

  1. Ja tam myślę, że Bigbang może jeszcze dłużej trzymać tą „pochodnie” i mam nadzieję, że po wygaśnięciu kontraktu w 2016 podpiszą następny, chociaż wtedy będą już w „podróży” militarnej, przynajmniej część z nich.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: