G-Dragon w odcinku japońskiego Fuse [News]

Poznajcie koreańską sensację: G-Dragon o sukcesie i przyszłych celach.

Mimo że G-Dragon jest najbardziej znany z bycia liderem popularnej grupy BIGBANG, w 2013 roku Kwon Ji Yong przykuwa uwagę fanów z zupełnie innego powodu.

Znany pod pseudonimem G-Dragon, koreański idol i ikona mody wydał swój drugi solowy album, Coup D’etat. Dzięki ogromnej ilości fanów z różnych zakątków świata, G-Dragon zgarnął tytuł Best New Artist naszej sondy Fuse Favourite, a także udzielił, zamieszczonego powyżej, ekskluzywnego wywiadu dla Fuse News.

Coup D’etat było prawdziwym hitem w Korei, a przedsprzedaż albumu wyniosła 300 000 egzemplarzy. Jednak znacznie bardziej szokujące dla samego G-Dragona było to, jak dobrze krążek został przyjęty w Ameryce Północnej.

[G-Dragon] Mimo że wiele osób interesuje się Koreą, to wciąż niewielkie państwo. Byłem naprawdę zdziwiony tym zainteresowaniem, jako że kultury koreańska i amerykańska znacznie się od siebie różnią.

W Ameryce, album sprzedał się na tyle dobrze, że znalazł swoje miejsce na liście Billboardu (Billboard 200), sprawiając tym samym, że G-Dragon zapisał się na kartach historii jako pierwszy koreański artysta, którego wydania jedno po drugim zadebiutowały na liście.

Jego rosnąca popularność przyniosła mu również paru znakomitych fanów takich jak Missy Elliot, Boys Noize, Sky Ferreira i Diplo, którzy gościnnie pojawili się na płycie. G-Dragon mówi, że jego wymarzony duet jeszcze nie stał sie rzeczywistością – jego aspiracją jet praca z Pharrellem, ulubionym artystą koreańczyka od wielu lat.

(…)

credits: bigbangupdates

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: