Spin.com o nowym singlu Taeyanga, Ringa Linga [News]

Kpopowy piosenkarz Taeyang powrócił na scenę muzyczną z dwoma teledyskami do piosenki Ringa Linga, który jest jego pierwszym solowym projektem od trzech lat. Odchodząc od wolnych kawałków z płyty Solar z 2010 roku, w świeżo wydanym utworze skłonił się ku hiphopowej brawurze – co nie zaskakuje, gdyż swój udział w pisaniu piosenki miał jego kolega z zespołu, G-Dragon.

Na potrzeby doznań wizualnych dwudziestopięciolatek w mniejszym stopniu skupił się na swoich umiejętnościach wokalnych, a bardziej na talencie tanecznym. W pierwszym z wymienionych klipów zastajemy Taeyanga wraz z tancerzami na sali prób – jak możemy zobaczyć poniżej, video przedstawia nam raczej jedynie namiastkę rozbudowanej choreografii.

Tymczasem oficjalny teledysk przedstawia postapokaliptyczną szaloną scenerię. Kliknijcie play powyżej, aby zobaczyć Taeyanga teleportującego się ze zbombardowanej ulicy na szczyt żurawia na tle pomarańczowego zachodu słońca, a następnie do futurystycznego, przypominającego samochód pojazdu, poruszającego się tronowskim* tunelem czasoprzestrzennym. Po obejrzeniu obu klipów, skierujcie się na iTunes, aby zakupić utwór Ringa Linga, który pojawi się także na nadchodzącym albumie Taeyanga pt. Rise.

cr: Spin.com

_______________

*W stylu filmów TRON.

Advertisements

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: