T.O.P opowiedział o YG i „rozdał” uściski w Entertaiment Relay [News]

BZICFORCYAALDrJ.jpg large

T.O.P, który obecnie zajęty jest promowaniem filmu The Commitment, solowym powrotem scenicznym z Doom Dada i trasą koncertową w Japonii, znalazł chwilę, aby zrobić niespodziankę swoim fanom i pojawić się w programie Guerilla Date.

W odcinku Entertaiment Relay stacji KBS z 17 listopada T.O.P zrobił miłą niespodziankę studentkom z seulskiego uniwersytetu dla dziewcząt, rozdając im róże i uściski.

W odpowiedzi na listę G-Dragona na temat tego, czego lider zazdrości innym członkom zespołu Big Bang, dziennikarza zadał T.O.P to samo pytanie: Czy zazdrościsz czegoś pozostałym członkom Big Bang? Na razie nic mi nie przychodzi do głowy – odpowiedział raper.

Dziennikarz spytał także: Jeśli miałbyś wybrać pomiędzy miłością a pracą, wybrał byś tę drugą? T.O.P odpowiedział: Ponieważ kocham pracować, uważam, że coś powinno się zmienić w moim życiu. Dziennikarz dodał: Czy to oznacza, że chcesz kochać tak bardzo jak tylko zapragniesz? T.O.P wyjaśnił: Czy kochanie jak tylko chcę oznacza kochanie wielu kobiet…? Chcę przeżyć gorącą, pełną pasji miłość.

Kolejnym pytaniem było: Czy uważasz, że twój pseudonim Bingu T.O.P jest taki sobie? T.O.P wyjaśnił dlaczego czasami bez powodu zachowuje się niepoważnie: Jeśli atmosfera jest drętwa/sztywna, zaczynam się denerwować. Chcę ludzi trochę rozluźnić, aby poczuli się bardziej komfortowo.

W odpowiedzi na główne pytanie oznajmił: Co oznacza dla mnie YG? Wszyscy są dla mnie jak rodzina, jeśli miałbym odpowiedzieć według skryptu. Na to dziennikarz zapytał: To czym YG jest dla ciebie tak naprawdę? T.O.P odpowiedział żartobliwie: To tylko moje miejsce pracy.

cr: alkp + conceptzozo

Tłumaczenie: Ola

Reklamy

Jedna odpowiedź to “T.O.P opowiedział o YG i „rozdał” uściski w Entertaiment Relay [News]”

  1. Chciałabym żeby TOP mnie tak uścisną i dał różyczkę…eh cholera szkoda, że to tylko marzenia :(

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: