REGULAMIN

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

1. Blog BIGBANGPL ma charakter informacyjny, zatem fukcjonowanie strony polega na  jak najczęstszym wstawianiu przez Administratorki newsów związanych z koreańską grupą Big Bang. Innymi słowy: BBPL to przede wszystkim nowinki o naszym ulubionym zespole.

2. Jeśli czytelnik chce się udzielać na blogu poprzez komentowanie ww. newsów, musi stworzyć własne konto na portalu WordPress (przypominamy, że nie ma konieczności zakładania własnego bloga, a nick można zdefiniować po dokonaniu rejestracji – zakładamy konto na jakąkolwiek dostępną nazwę, a następnie ustalamy swój podpis w ustawieniach).

3. Dyskusjom, czyli pozostawianiu komentarzy, służy STRONA GŁÓWNA z newsami. Nie wolno pozostawiać komentarzy w pozostałych podstronach znajdujących się w bocznym menu („Regulamin”, „Wywiady” itd.), ponieważ nie powstały one z myślą o dyskusjach, mają charakter tylko informacyjny. Komentarze w nich będą usuwane. Wyjątkiem jest podstrona „CZYTELNICY”, której zasady funkcjonowania zostały opisane niżej (pod oddzielnym nagłówkiem).

4. Obowiązuje zakaz obraźliwego zwracania się do innych użytkowników i posługiwania się nadmierną ilością wulgaryzmów (jak się czasami komuś coś wymknie z nadmiaru emocji, świat się nie zawali, ale bardzo wulgarne posty, będą usuwane).

5. Podstawowym językiem, którym posługujemy się na BBPL jest język polski, dlatego należy, w miarę swoich możliwości, zwracać uwagę na poprawną pisownię. Szanujmy swój ojczysty język.

6. Kolory zarezerwowane są dla Administratorek oraz osób, którym dany kolor zostanie „przydzielony” przez Administratorki.

7. Szeroko pojęty fanstuff (video z hardsubami, grafiki itp.) jest elementem tylko i wyłącznie bonusowym (tj. nie stanowi istoty istnienia bloga BBPL, nie jesteśmy tzw. „pobieralnią”) i wykonywany jest przez Administrację na zasadzie: „kiedy mamy na to czas”.

8. Zabronione jest wstawianie odnośników do newsów/filmików, których nie ma jeszcze na blogu pod istniejącymi notkami. Jeśli czytelnik chce nam podrzucić jakieś informacje, link, fanstuff, ma jakąkolwiek sprawę do nas, która nie jest związana z daną notką lub ma pytanie, powinien skontaktować się z nami poprzez e-mail widniejący w podstronie „KONTAKT”.  Spontaniczne rozmowy off-topujące (niedotyczące wstawiania ww. odnośników) są dozwolone w granicach przyzwoitości (pytania typu: „Czy ktoś wie jakiego szamponu używa G-Dragon?” będą usuwane lub po prostu ignorowane).

9. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.

10. Administratorki zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

.

ZASADY DZIAŁANIA PODSTRONY „CZYTELNICY”:

 1. Podstrona „CZYTELNICY” ma charakter informacyjno-integrujący, jest swoistym spisem stałych użytkowników BBPL.

2. Pozostawienie wpisu przez zarejestrowanego czytelnika jest dobrowolne.

3. Każdy z użytkowników może pozostawić TYLKO JEDEN komentarz zawierający parę zdań o sobie (to Wy decydujecie co chcecie o sobie napisać), czyli nie komentujemy siebie nawzajem. Nie stosowanie się do tej zasady będzie skutkowało usuwaniem „nadprogramowych” komentarzy. Celem podstrony jest umożliwienie zawiązania znajomości z innymi fanami Big Bang i stworzenie fandomu zamiast grupy anonimowych czytelników.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: